Evde İngilizce Öğrenmek için en iyi kaynaklar

En iyi İngilizce öğrenme yazılımları ile evinizde kanepeden İngilizce öğrenin. Beceri seviyeniz ne olursa olsun, İngilizceye hakim olabilirsiniz. Bu listeden, yeni başlayanlar ve ileri düzey konuşmacılar için 10 çarpıcı İngilizce öğrenme ürünü ve web tabanlı ESL uygulaması bulabildik. İşte bulduklarımız.


BEST FOR BEGINNERS

Rosetta StoneRosetta Stone is our top choice for ESL software for beginners

Yeni bir dil öğrenmek isteyen birçok kişi bu dil hakkında çok az şey biliyor. Bu uygulamalardan birkaçı, sadece bir avuç kelime kelimesi bilen yeni başlayanlar için en iyisidir. Rosetta Stone, İngilizce’ye yeni başlayanlar için en iyi seçeneklerden biridir. Öğrencinin anlamaya çalışması gereken kelime listelerini gözden geçirmek yerine öğrenciye kelime kelimeleri öğretmekle başlar.


BEST FOR ADVANCED SPEAKERS

English Live  – If you’re looking to advance your skills further, English Live is your best option.

English Live, kullanıcılarının İngilizce dilini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olan çevrimiçi bir İngilizce öğrenme programıdır. Bu ESL uygulamasını 7/24 herhangi bir internet bağlantısından kullanabilirsiniz. Bu program sadece dinleme becerilerini geliştirmek için değil aynı zamanda okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmek için tasarlanmış özel dersler, grup sohbetleri ve dersler sunmaktadır.

İngilizce öğrenenler orta veya ileri düzeyde konuşmacı olduklarında, temel kelime kelimelerinden geçerek ve temel dilbilgisi öğrenerek zaman kaybetmek istemezler. English Live, öğrencilerin İngilizce dilinde sağlam bir temeli varsa mükemmel bir seçenektir.

Başvuruyu ilk başlattıklarında, nerede olduklarını görmek için küçük bir değerlendirme yapacaklar ve program daha sonra özel ihtiyaçlarını karşılamak için bir çalışma planı gönderecek. Ayrıca, öğrenciler canlı antrenörlerle çalışabilir ve İngilizce’deki herkesle sohbet etmek için güven oluşturmalarına yardımcı olabilecek çevrimiçi grup derslerine katılabilirler.


BEST FOR ONLINE LEARNING

Transparent Language – If you like learning new languages online, Transparent Language is hard to beat.

Birden fazla web tabanlı İngilizce öğrenme uygulaması vardır, ancak göze çarpan bir uygulama Şeffaf Dil’dir. Bu program, öğrencilerin yapılandırılmış ve ayrıntılı bir ders planını takip etmelerini veya kendi hızlarında çalışmalarını sağlar. Cümlelerin çözülmesi, boşlukların eşleştirilmesi ve doldurulması gibi derslerin sıkıcı olmasını önlemek için çok sayıda etkinlik vardır.

Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların İngilizce okuma, yazma, konuşma ve dinleme öğrenmelerine yardımcı olur, bu da İngilizce konuşanlar arasında günlük durumlarda daha rahat hale getirir.

Şeffaf Dil, herkesin hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu bir çevrimiçi öğrenme İngilizce uygulamasıdır, bu nedenle uzun indirmeler veya CD’leri kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Öğrencilerin kendi hızlarını ve öğrenme yöntemlerini belirlemelerini sağlar; diğer bazı uygulamaların gerektirdiği gibi sınırlı ve yapılandırılmış bir plan izlemeniz gerekmez.


BEST FOR SELF-PACED LEARNING

FluentIQ – FluentIQ is a great option if you want to control your own learning pace.

Tüm İngilizce öğrenme yazılımlarında yapılandırılmış bir ders planı bulunmaz. FluentIQ gibi bazı programlar, öğrencilerin boş zamanlarında okuyabilecekleri bir dizi konu ve öğrenme kaynağı sağlar. Ancak, bunun faydalı olması için dile oldukça aşina olmaları gerekecektir.

FluentIQ, İngilizce dilini öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmış çevrimiçi İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Bu program tamamen çevrimiçi olduğundan, uzun indirmeler veya fiziksel yazılım diskleri hakkında endişelenmenize gerek yok. İnternet bağlantınızla İngilizcenizi test edebilirsiniz. Ancak, bu program yeni başlayanlar için İngilizce öğrenmeye yönelik değildir. İngilizce dilinin temellerini zaten anlayan ve becerilerini test etmek ve genişletmek isteyen öğrenciler içindir.


BEST FOR STRUCTURED LEARNING

Instant Immersion If you like a clear lesson plan, Instant Immersion is your choice.

Diğer uygulamalar, öğrencinin bir sonrakine geçmeden önce tamamlaması gereken derslerle yapılandırılmış bir ders planı sağlayabilir. Bu tür programlarda, genellikle her seviyede birden fazla ders bulunan çok sayıda seviye vardır. Bu dersler giderek karmaşıklaşıyor ve tamamlanması zorlaşıyor.

Anında Daldırma, bu şekilde en iyi öğrenen ve okuyan öğrenciler için dikkate değer bir üründür. Bununla birlikte, yapılandırılmış bir ders planı içeren bazı ürünler, öğrencilerin istenirse dersleri atlamasına olanak tanır. Dersleri atlama yeteneği, özellikle kullanıcı öğretilen içeriği zaten biliyorsa, büyük bir avantajdır.